info@pasifikosgb.com.tr

E-Posta Adresimiz

+90 544 439 01 12

Mobil İletişim

  İletişim Formu

  * Zorunlu

  Lütfen formu eksiksiz ve tam olarak doldurunuz. * işaretli alanları zorunludur. Formun bize ulaşabilmesi ve size cevap verebilmemiz için mail adresinizi ve telefonunuzu kontrol ederek dikkatli bir şekilde giriniz.

  HAKKIMIZDA

  Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

  Pasifik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak adına kurulmuş olup, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir (OSGB).

  Pasifik OSGB, 6331 Sayılı yasanın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren farklı vizyon ve iş disiplini ile iki buçuk yıl gibi kısa bir süre içerisinde, her alanda hizmet vererek bilgi birikimini arttırmış ve kazanılan sağlam tecrübelerden sonra bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden, deneyimli kadrosuyla İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü bir ilke edinmiştir.

  HİZMETLERİMİZ

  Çalışma Alanlarımızı İnceleyin

  İş Güvenliği Uzmanlığı

  İnsan sağlığına zarar verebilecek koşullardan ve güvenliği tehlikeye düşürecek durumlardan korunmak için sürekli kendini geliştiren ekibimizle işletmenize destek oluyoruz.

  İlk Yardım Eğitimi

  Çalışanlarınızı ilk yardım bilgi ve becerisi ile donatarak, olası iş kazalarında sağlık görevlileri gelinceye kadar durumu kontrol altında tutmaları için bilinçlendiriyoruz.

  İş Yeri Hekimliği

  Meslek hastalıklarının, iş kazalarına bağlı yaralanmaların ve maluliyetlerin önlenmesi, çalışma koşullarının iyileştirilmesi amacıyla çalışanlarınızın sağlığıyla yakından ilgileniyoruz.

  Yangınla Mücadele Eğitimi

  Personelinizin yangınla mücadele ve tahliye işleri için, çalışma alanının özel tehlikeleri dikkate alınarak, bu konuda eğitimli ve uygun donanıma sahip olmalarını sağlıyoruz.

  Risk Analizi ve Acil Durum Eylem Planı

  Çalışma ortamı, kullanılan maddeler, iş ekipmanı ile çevre şartlarını dikkate alarak meydana gelebilecek acil durumları önceden değerlendirerek olumsuz etkilerden koruyoruz.

  Yüksekte Çalışma Eğitimi

  İşletmenizde, yüksekte yapılacak çalışmalar öncesinde çalışanlarınızın yapacakları işle ilgili alması gereken güvenlik önlemleri konusunda eğitiyoruz.

  Ücretsiz danışmanlık hizmeti veya teklif almak ister misiniz?

  Tehlike Sınıfı

  İşletmenizin tehlike sınıfını öğrenmek için bilgi edinin.

  Çalışma Süreleri

  Tehlike sınıfına göre almanız gereken hizmet sürelerini takip edin.

  İdari Para Cezaları

  Ceza almamak için yükümlülüklerinizi yerine getirmeyi unutmayın.

  HİZMET AĞIMIZ

  Pasifik OSGB, Türkiye'nin Altı İlinde Hizmet Veriyor

  Takım çalışanlarımıza siz de katılmak ister misiniz?

  DUYURULAR

  İş Hayatına Dair Gelişmeler


  Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/trpasifikosgb/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373