info@pasifikosgb.com.tr

E-Posta Adresimiz

+90 544 439 01 12

Mobil İletişim

  İletişim Formu

  * Zorunlu

  Lütfen formu eksiksiz ve tam olarak doldurunuz. * işaretli alanları zorunludur. Formun bize ulaşabilmesi ve size cevap verebilmemiz için mail adresinizi ve telefonunuzu kontrol ederek dikkatli bir şekilde giriniz.

  Hakkımızda

  Pasifik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak adına kurulmuş olup, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir (OSGB).

  Pasifik OSGB, 6331 Sayılı yasanın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren farklı vizyon ve iş disiplini ile iki buçuk yıl gibi kısa bir süre içerisinde, her alanda hizmet vererek bilgi birikimini arttırmış ve kazanılan sağlam tecrübelerden sonra bilimsel ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden, deneyimli kadrosuyla İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünü bir ilke edinmiştir.


  Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/trpasifikosgb/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373